nihatmaya@gmail.com +90 533 646-5326
7/24 Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nihat Güneri

Hakkımda bilmek istedikleriniz.

Nihat Güneri Kimdir?

NG

Hakkımda

Nihat Güneri 35 yılı Kişisel Gelişim, kişisel ve Kurumsal performans arttırma, Stratejik yönetim ve Perakende alanlarında çalışmaktadır.

 

15 yılı aşkın imalat tecrübesinden sonra profesyonel yaşama geçmiş, ulusal ve uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik yapmıştır. Bunlar arasında BATA ( İtalya), Fairplay (İtalya), Flo, Retail United bulunmaktadır.

 

2007 yılından bu yana şirketlere, derneklere ve uluslararası firmalara; perakende, ayakkabı, stratejik yönetim ve kurumsal performans arttırma konularında danışmanlıklar yapmaktadır.

Bu dönemde süresince İtalya’da yerleşik 22 ülkede faaliyet gösteren “Fairplay”danışmanlık firmasının Türkiye ortağı olarak görev almıştır.

 

Bugün Nihat Güneri kişisel gelişim konusunda Motivasyon, kişisel ve kurumsal performans arttırma, Bilinçaltı Programlama, Duygu Dİli Programlama konularında danışmanlıklar ve koçluklar yapmaktadır.

 

Nihat Güneri; “Gökyüzü Gri Değil Maviymiş” ve “Keşif” kitaplarının yazarıdır.

Oluşturmuş olduğu “Apple Store” ve Play Store” da bulunan “Motivasyon akademisi” uygulaması ile günlük sıkıntıları aşma konusunda ışık tutmakta, aynı ışıktan kendisi de yararlanmaktadır.

Misyonumuz

Daha İleri hep ileri...

Nihat Güneri ve Motivasyon Akademi olarak misyonumuz:

Yaşadığımız sürece, yaşamın güzelliklerini, fırsatlarını ve ödüllerini doyasıya yaşamak için kendimizi sürekli geliştirmek, yaşadığımız anın farkına vararak iyice yaşamak için kendimizin değerine farkına varmak ve bunlarla ilgili çalışmalar yapmaktır.

 

Değerli hissederek yaşamak için çalışmalar yapmak bizi insanlık liginde bir üst seviyeye çıkarır. Hayatımızın amacını keşfetmek, kendimizi tanımak, kendimizi keşfetmek bu hayatta yapacağımız en önemi çalışmadır.

 

Kendi değerlerimizi, önceliklerimizi, kurallarımızı ve sınırlarımızı keşfedip farkına vardıkça hayatımız olumlu anlamda değişecektir.

 

Bizim buradaki misyonumuz danışanlarımıza bu yolculukta eşlik etmek, yolunu bulabilmeleri için rehberlik yapmaktır. İnanıyoruz ki her gün küçük bir gelişim bizlerde zaman içinde büyük gelişmelere neden olacaktır.

Böylelikle istediklerimize kavuşmak için gerekli olan bilgileri birbirimize aktarmış olacağız…

Kendimizi gerçek anlamda tanıyabileceğimiz

bu eğitimde, kendi özelliklerimizi keşfedip,

yaşam yolculuğunda en çok ihtiyacımız olan

kurallarımızı, önceliklerimizi, değerlerimizi

ve sınırlarımızı bulmak için çalışmalar

yapacağız.

 

 

 

Katılımcıların ZOOM üzerinden katılacakları bu eğitimde not alabilecekleri defter veya A4 kağıtlar ve kalem bulundurmaları gerekir. Tüm hedeflerin ve yeni gelecek planlarının oluşturulacağı “Pankart” çalışması için de renkli kalemler bulundurulması tavsiye edilir.

Eğitimin sonunda yapılacak “Meditasi” çalışması için bulundukları yerde kendi başlarına sakin kalabilecekleri, mümkünse uzanabilecekleri bir yer olması tavsiye edilir.

Nihat Güneri